Kanye West'in Belgeseli 30 Milyon Dolar

Kanye West’in hayatının ve çalışmalarının yirmi yılı aşkın çekim ve ev videolarını kapsayan bir belgesel dizisi Netflix'e indi.

Haberi ilk kez bildiren Billboard, kaynakların Netflix'teki fiyat etiketini 30 milyon dolar olarak belirlediğini aktarıyor, ancak konuya aşina bir kişi Variety'ye bunun doğru bir rakam olmadığını söylüyor. Serinin daha önce hiç görülmemiş West görüntüleri içerdiği ve müzik ve moda kariyerini, başarısız 2020 başkanlık adaylığını ve annesi Donda West'in ölümünü kapsayacağı söyleniyor.

Henüz bir başlığı olmayan çok bölümlü belgesel dizisi, West'in 2004 yapımı müzik videosu "Jesus Walks (Sürüm 3) 'ü yöneten ve yapımcılığını üstlenen, Clarence" Coodie "Simmons ikilisi ve Coodie & Chike olarak bilinen Chike Ozah adlı müzik videosundan geliyor ) "Ve" Tel Üzerinden ". İkili ayrıca Benjamin Wilson hakkında 2012 ESPN “30'a 30” belgeseli “Benji” nin yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptı; Lupe Fiasco, Erykah Badu ve diğerleri için müzik videoları; ve eski profesyonel basketbol oyuncusu Stephon Marbury hakkındaki 2019 belgeseli, "Coney Island'dan Bir Çocuk."

Billboard'a göre Netflix projesinin bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Akış hizmetinin bir sözcüsü yorum yapmayı reddetti.

Geçen ay West, "Jesus Is King" albümü için ilk gospel Grammy'yi ve 22. kariyer Grammy'sini kazandı ve 2013'ten bu yana ilk kez Kayıt Akademisi'nden onur ödülü aldı. GMA (Gospel Music Association) Dove Awards'da "Jesus Is Born" geleneksel gospel albümünü kazanmanın yanı sıra West, "Jesus Is King" için rap / hip hop albümü ve "Follow Tanrı."

07-04-2021
Benzer Haberler "Yabancı"